KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12804029
nr 1280 4029
Axel Sjöberg
(1866-1950), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1937, Sandhamn, 22x29 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:20:45
1.000 kr
Axel Sjöberg
Läs mer om Axel Sjöberg